Studenci fizjoterapii Mazowieckiej Uczelni Medycznej w 13 PZU Półmaratonie Warszawskim

W słoneczną i ciepłą niedzielę 25 marca 2018 roku odbył się 13 Półmaraton Warszawski, w którym wzięło udział ponad 13 tysięcy biegaczy. Setki osób wspomagały organizatorów tej imprezy i samych biegaczy. Podobnie jak w ubiegłym roku nie zabrakło także wśród tej grupy studentów Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Studenci fizjoterapii w praktyce wykorzystywali swoje umiejętności z zakresu masażu, przygotowując biegaczy do dużego wysiłku przed biegiem i pomagając w zmniejszeniu bólu po biegu. Do naszych studentów ustawiały się długie kolejki zawodników. Wśród nich były nasze studentki: Agnieszka Golińska , Aneta Wójcik i Ewa Pawlak oraz studenci: Piotr Bednarczyk i Patryk Leonik. Pracą naszych studentów kierował, sam także w niej uczestnicząc Pan Szczepan Figat – student studiów uzupełniających magisterskich naszej uczelni. Wszyscy planują także spotkać się w przyszłym roku.

Na zdjęciu od lewej Szczepan Figat, Agnieszka Golińska,
Aneta Wójcik, Ewa Pawlak, Piotr Bednarczyk, Patryk Leonik.

Wykładowców 62

BIULETYN INFORMACYJNY