MAZOWIECKA UCZELNIA MEDYCZNA NA TARGACH EDUKACYJNYCH

XXIX MIĘDZYNARODOWY SALON EDUKACYJNY PERSPEKTYWY 2018
23-24.02.2018R.

Podczas kolejnej XXIX już edycji Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego, który tradycyjnie odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zaprezentują się szkoły oraz uczelnie z całego kraju i z zagranicy. Planowany jest cykl spotkań dla maturzystów na temat matury 2018 oraz cały wachlarz spotkań warsztatowych zawiązanych z nauką za granicą, przygotowaniem się do egzaminów ustnych, pokonaniem egzaminacyjnego stresu i dobrym wyborem swojej ścieżki kariery. Będą spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej oraz nauczycielami, warsztaty z doradcami edukacyjnymi oraz konsultacje doradców zawodowych. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentują najlepsze uczelnie z kraju i ze świata-zapraszamy na największe targi edukacyjne w Warszawie. Po raz kolejny na targach zaprezentuje się nasza uczelnia. Odwiedźcie nas 23-24.02.2018r.