Uwaga studenci IV semestru studiów uzupełniających magisterskich na kierunku fizjoterapia!

Informujemy, że semestr letni wyłącznie dla studentów IV semestru studiów uzupełniających magisterskich rozpoczyna się od zjazdu w dniach 10 – 11 marca 2018 roku.

W związku z powyższym termin wpisów i złożenia indeksów po III semestrze dla tej grupy studentów przedłuża się do 11 marca 2018 roku.

Egzaminy w II terminie poprawkowym odbywają się zgodnie z harmonogramem tj. 24-25 luty 2018 roku dla tej i pozostałych grup studentów.

Uwaga! Powyższe informacje nie dotyczą pozostałych grup studenckich na kierunkach fizjoterapia i pielęgniarstwo.

Wykładowców 62

• #mazowieckauczelniamedyczna #szkoła#uczelniamedyczna #science #konferencja #VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa# Myśl Rehabilitacyjna Prof. Andrzeja Seyfrieda pod tytułem Miednica człowieka - spojrzenie wieloaspektowe#fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjoterapeutka #dodzieła💪#masaż
  • mazowieckauczelniamedyczna#nauka #szkoła #fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjio #fizjoterapeuta #pielegniarka #pielegniarstwo💉#uczelniamedyczna#
  • #mazowieckauczelniamedyczna# uczelnia# pielęgniarstwo #nauka#szkoła#fun#studiujznami#nowekierunki#nowewyzwania #uczelniamedyczna #fizjoterapia #