VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów 2017

W dniu 25 listopada bieżącego roku w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów. Organizatorem Olimpiady jest Wydział Rehabilitacji AWF Warszawa. Olimpiada ma już swoją tradycję i z roku na rok staje się coraz większym i coraz bardziej rozpoznawalnym wydarzeniem nie tylko w środowisku fizjoterapeutycznym. W Radzie Naukowej VI Olimpiady WMF Wyższą Szkołę Mazowiecką reprezentować będzie prof. nzw. dr Zbigniew Pierożek.

Tegoroczna, szósta edycja ma szansę przewyższyć poprzednie, zarówno pod względem puli nagród, jak i liczby uczestników. Dodatkowymi atrakcjami będą ciekawe wykłady, ekspozycje sprzętu, atrakcyjne oferty szkoleń i kursów.