INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

Tegoroczna inauguracja roku akademickiego za nami. Uroczystość inauguracyjna to zawsze wyjątkowa i podniosła chwila dla całej społeczności akademickiej.

W spotkaniu inaugurującym nowy rok akademicki w naszej uczelni wzięli udział znamienici goście – przedstawiciele środowiska medycznego, świata nauki i biznesu, administracji publicznej i samorządowej. Byli z nami pani mgr Elżbieta Madajczyk Przewodnicząca Okręgowej Rady Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych, pani mgr Lucyna Dargiewicz – Przewodnicząca Ogólnopolskiego Związku Zawodowego w latach 2013 – 2017, pani mgr Ewa Wasilewska Dyrektor ds. Pielęgniarek i Położnych Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie oraz pan mgr Tomasz Niewiadomski  Vice Prezes Krajowej Izby Fizjoterapeutów.

Po wystąpieniach gości a także Rektora – prof. dr Waldemara Dębskiego, pani Dziekan prof. nadzw. dr hab. Joanny Jasińskiej oraz ubiegłorocznej absolwentki – pani Magdaleny Kutrowskiej nastąpił centralny punkt uroczystości czyli immatrykulacja studentów pierwszego roku.

W roku akademickim 2017/2018 powitaliśmy w gronie studentów naszej uczelni 200 osób.  Nowym adeptom Fizjoterapii oraz Pielęgniarstwa życzymy sukcesów w zgłębianiu wiedzy oraz konstruktywnego uczestnictwa w życiu akademickim Uczelni.