UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

30 września o godz. 09.00 rozpocznie się nowy rok akademicki. Inauguracja roku akademickiego to wyjątkowe wydarzenie dla całej społeczności akademickiej, ale przede wszystkim studentów rozpoczynających studia. To również okazja do podsumowań minionego roku akademickiego i początek realizacji nowych planów.

Orszak w togach przejdzie w uroczystym pochodzie, a prof. nzw. dr Waldemar Dębski, rektor Wyższej Szkoły Mazowieckiej, podsumuje ostatnie wydarzenia z życia uczelni i opowie o planach. Pierwszy wykład wygłosi Pan mgr Tomasz Niewiadomski Vice Prezes Krajowej Izby Fizjoterapeutów.

Do udziału w tegorocznej uroczystości zaproszeni zostali znamienici goście, przedstawiciele środowiska medycznego, świata nauki i biznesu, administracji publicznej i samorządowej. W wydarzeniu uczestniczyć będą zaproszeni m.in.: Pani mgr Elżbieta Madajczyk Przewodnicząca Okręgowej Rady Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych, Pani mgr Lucyna Dargiewicz – Przewodnicząca Ogólnopolskiego Związku Zawodowego w latach 2013 – 2017, Pani mgr Ewa Wasilewska Dyrektor ds. Pielęgniarek i Położnych Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego w warszawie, Pani mgr Monika Lipiec  Dyrektor ds. Pielęgniarek i Położnych Instytutu – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Stałym elementem programu jest immatrykulacja, czyli przyjęcie nowych osób do grona studentów. Studenci I i II stopnia  złożą przysięgę i odbiorą indeksy od rektora. Głos zabiorą przedstawiciele samorządu studenckiego.

Uwaga!

Zajęcia dydaktyczne studiów niestacjonarnych wszystkich roczników i kierunków rozpoczną się bezpośrednio po inauguracji.

Wykładowców 62
FORMULARZ KONTAKTOWY