Wydział Nauk Medycznych razem z Medikar Home Care

Wydział Nauk Medycznych WSM w nowym roku akademickim 2017/2018 rozpoczyna współpracę z Medikar Home Care. Zawarte porozumienie partnerskie przewiduje współpracę w obszarze naukowo – edukacyjnym, szkoleniowym, doskonalenia kadr zawodowych, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej.

Medikar Home Care powstało z myślą o zapewnieniu profesjonalnych usług medycznych i opiekuńczych pacjentom w warunkach domowych. Celem placówki jest kompleksowe ujęcie potrzeb pacjenta w czym pomaga wykwalifikowany, doświadczony personel pielęgniarski oraz fizjoterapeuci, którzy zapewniają troskliwą opiekę nad pacjentami na każdym etapie choroby.

Studenci Wydziału Nauk Medycznych, dzięki tej współpracy, będą mogli zapoznać się z procesem przygotowania indywidualnego procesu planowania terapeutycznego pacjenta.