„Z nami po zdrowie”

Szpital Bielański

Studenci WSM od semestru zimowego 2017/2018 będą odbywać zajęcia praktyczne i kliniczne w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Placówka zapewnia specjalistyczną diagnostykę, leczenie, rehabilitację i opiekę realizowaną przez wysoko wykwalifikowany personel, przy użyciu nowoczesnego sprzętu i aparatury medycznej. Szpital na bieżąco doskonali jakość udzielanych świadczeń i dba o satysfakcję pacjentów.

Szpital Bielański to placówka na miarę XXI wieku – mówi Dziekan Wydziału Nauk Medycznych prof. nadzw. dr hab. Joanna Jasińska. Najnowszy sprzęt, zmodernizowana infrastruktura, pionierskie w skali globalnej zabiegi, podnoszący swoje wysokie kwalifikacje personel, dają pewność realizacji kształcenia studentów kierunku Fizjoterapia na najwyższym poziomie.

Definiując credo funkcjonowania szpitala poszukujemy i będziemy poszukiwać najlepszych placówek medycznych do współpracy z Wydziałem Nauk Medycznych – opierając na nich efekty kształcenia naszych studentów. Stąd współpraca i wymiana doświadczeń w połączeniu z kształceniem nowych kadr medycznych, co stanowi dla nas wiodący cel – podkreśla Dziekan Wydziału Nauk Medycznych prof. nadzw. dr hab. Joanna Jasińska.