Studenci Wydziału Nauk Medycznych WSM w Instytucie „POMNIK – CENTRUM ZDROWIA DZIECKA” w Warszawie

logo Instytut

W nowym roku akademickim – 2017/2018 Wydział Nauk Medycznych Wyższej Szkoły Mazowieckiej rozpoczyna współpracę z Instytutem „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Studenci rozpoczną w tej wysokospecjalistycznej placówce medycznej zajęcia praktyczne oraz kliniczne.

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie jest jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce. Osiągnięcia naukowe i kliniczne są efektem już ponad 30-letniej pracy wybitnego zespołu medycznego – Leczymy na najwyższym poziomie i zawsze najważniejsze jest Dziecko – tak brzmi misja Instytutu.

Centrum Zdrowia Dziecka realizuje świadczenia zdrowotne dla dzieci i młodzieży z zakresu lecznictwa szpitalnego, ambulatoryjnego oraz rehabilitacji

W imieniu studentów naszej Uczelni szczególne podziękowanie składamy Pani Profesor Małgorzacie Syczewskiej, pani mgr Monice Lipiec i pani mgr Maryli Serafinowicz za umożliwienie współpracy z Instytutem.