HABYS w Wyższej Szkole Mazowieckiej

W dniu 10 czerwca br. o godzinie 12.00 w naszej Uczelni odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy HABYS oraz prezentacja sprzętu do masażu i rehabilitacji.

HABYS to Polska innowacyjna firma o 19-letniej tradycji. Specjalistyczne produkty, najwyższa jakość materiałów, dopracowane wzornictwo oraz stała obecność w życiu świata masażu pozwoliły uzyskać firmie HABYS pozycję lidera rynku krajowego oraz zdobyć uznanie klientów zagranicznych.

Dzięki wieloletniej pracy i doświadczeniu całego zespołu, produkty HABYS stanowią obecnie wyposażenie wielu gabinetów masażu, obiektów sportowych, klinik, gabinetów rehabilitacyjnych oraz ośrodków SPA & Wellness. Służą także polskim drużynom narodowym, między innymi w lekkiej atletyce, wioślarstwie, tenisie stołowym, siatkówce, pływaniu, łyżwiarstwie szybkim i skokach narciarskich.