VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa Myśl Rehabilitacyjna Prof. Andrzeja Seyfrieda

Wydział Nauk Medycznych WSM otrzymał zaproszenie do udziału w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej Myśl Rehabilitacyjna Prof. Andrzeja Seyfrieda, która odbędzie się w dniach 26-27 maja 2017 r.,
w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Konferencja jest skierowana do pracowników naukowych i praktyków, studentów, fizjoterapeutów, lekarzy, terapeutów zajęciowych, specjalistów adaptowanej aktywności fizycznej i sportu niepełnosprawnych, psychoterapeutów oraz innych specjalistów ochrony zdrowia.

W trakcie dwudniowej konferencji odbędzie się pięć sesji naukowych prezentacyjnych, cztery sesje referatowe, sesja plakatowa, sześć warsztatów oraz forum dyskusyjne. Sesje tematyczne dotyczące problemów ze stawem kolanowym, poświęcone będą: podstawom naukowym, badaniu i diagnostyce, patologii i urazom stawu kolanowego, leczeniu i fizjoterapii.

W Konferencji Wydział Nauk Medycznych WSM reprezentować będzie Prodziekan Wydziału mgr Piotr Chyliński.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie!