Studenci naszej uczelni na XI Wiośnie z Fizjoterapią

Studenci Koła Naukowego Fizjoterapii wzięli udział w XI Wiośnie z Fizjoterapią – Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej, która odbyła się w kwietniu 2017 roku w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Podczas trwania konferencji uczestnicy dyskutowali o nowych metodach postępowania fizjoterapeutycznego w pediatrii, a w trakcie warsztatów poznawali innowacyjne działania praktyczne.

– Należy poznawać i korzystać z doświadczenia innych specjalistów. Obrady były pragmatyczne i każdy wyniósł z nich jak najwięcej. Dziękuję organizatorom i mam nadzieję, że konferencja  na stałe zagości w kalendarzu naszej uczelni. Niech fizjoterapia rozwija się jeszcze intensywniej – powiedziała na „Wiośnie” Dziekan Wydziału Nauk Medycznych WSM prof. nadzw. dr hab. Joanna Jasińska.