Współczesny masaż w fizjoterapii, kosmetologii i medycynie estetycznej – kwietniowa konferencja

W siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej 21 kwietnia br. odbędzie się XI Ogólnopolska Konferencja „Rola masażu w fizjoterapii, kosmetologii, spa i odnowie biologicznej”, organizowana przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

W obradach konferencji udział weźmie Prodziekan Wydziału Nauk Medycznych mgr Piotr Chyliński.

Podczas trzydniowych obrad zostaną poruszone tematy związane m.in. z zastosowaniem masażu w ginekologii, onkologii, położnictwie, po zabiegach czy przy wysiłku sportowym. Celem konferencji jest podniesienie wiedzy na temat masażu, ujednolicenie jego nauczania oraz metodyki wykonywania. W obradach biorą udział wybitni specjaliści, wykładowcy uczelni i szkół masażu z całej Polski, autorzy wielu książek, badań i prac naukowych, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami konferencji.

Konferencja odbywa się pod honorowym patronatem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, Łódzkiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, Sekcji Masażu przy Polskim Towarzystwie Fizjoterapii.

Wykładowców 62

BIULETYN INFORMACYJNY