Debata poświęcona problemom współczesnego pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce

Minister Zdrowia we współpracy z  Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych, Ogólnopolskim Związkiem Zawodowym Pielęgniarek i Położnych oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym organizują debatę poświęconą problemom współczesnego pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce.

Na spotkanie oraz do aktywnego udziału w panelu dyskusyjnym pt: ,,Kształcenie pielęgniarek i położnych – określenie kierunków działań – stan obecny a model idealny”, Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł zaprosił Dziekana Wydziału Nauk Medycznych prof. dr hab. Joannę Jasińską.

Debata odbędzie się w dniu 27 marca 2017 r. w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Wykładowców 62

• #mazowieckauczelniamedyczna #szkoła#uczelniamedyczna #science #konferencja #VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa# Myśl Rehabilitacyjna Prof. Andrzeja Seyfrieda pod tytułem Miednica człowieka - spojrzenie wieloaspektowe#fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjoterapeutka #dodzieła💪#masaż
  • mazowieckauczelniamedyczna#nauka #szkoła #fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjio #fizjoterapeuta #pielegniarka #pielegniarstwo💉#uczelniamedyczna#
  • #mazowieckauczelniamedyczna# uczelnia# pielęgniarstwo #nauka#szkoła#fun#studiujznami#nowekierunki#nowewyzwania #uczelniamedyczna #fizjoterapia #