Katarzyna Nowocin – studentka II roku Fizjoterapii

Polish Open 2016

Tenis stołowy to moja pasja, ale za razem sposób na życie – mówi Kasia Nowocin.  Trenuję od ponad 15 lat i nie wyobrażam sobie na ten moment zakończenia mojej przygody z tym sportem. Bywają chwile smutku, złości, zrezygnowania czy nawet przesytu. Jednak to wszystko równoważy satysfakcja jaką sprawia mi rywalizacja i przyjemność z samej gry. Podchodząc do stołu zapominam o wszystkich problemach dnia codziennego i chyba dlatego zawsze do tego stołu wracam.

Katarzyna Nowocin  jest wychowanką stołecznego klubu KS Spójnia Warszawa, a obecnie reprezentuje klub MKS EMDEK AZS UKW -ELTECH Bydgoszcz.

Największym sukcesem Kasi Nowocin i zarazem dumą jest zdobycie Indywidualnego Mistrzostwa Polski Młodziczek (Gdańsk, 2007 r.) oraz Juniorek (Toruń, 2012 r.) Oprócz tego na podium Mistrzostw Polski Kasia stawała kilkunastokrotnie w kategoriach wiekowych od młodziczki po młodzieżowca.

Na arenie międzynarodowej reprezentowałam kraj na Mistrzostwach Europy Juniorek w Austrii (Schwechat, 2012 r.).

Obecnie trenuję codziennie, a także prowadzę treningi grupowe i indywidualne jako instruktor tenisa stołowego. Staram się przekazywać innym nie tylko wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim zarażać pasją do tego pięknego sportu.

ttt ts2

Wykładowców 62

• #mazowieckauczelniamedyczna #szkoła#uczelniamedyczna #science #konferencja #VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa# Myśl Rehabilitacyjna Prof. Andrzeja Seyfrieda pod tytułem Miednica człowieka - spojrzenie wieloaspektowe#fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjoterapeutka #dodzieła💪#masaż
  • mazowieckauczelniamedyczna#nauka #szkoła #fizjoterapia #fizjoterapeuta #fizjio #fizjoterapeuta #pielegniarka #pielegniarstwo💉#uczelniamedyczna#