XI WIOSNA Z FIZJOTERAPIĄ

Dziekan Wydziału Nauk Medycznych i studenci Fizjoterapii na XI WIOŚNIE z FizjoterapiąPlakat XI WZF

Studenci Koła Naukowego Fizjoterapii wraz z Dziekanem Wydziału Nauk Medycznych WSM prof. nadzw. dr hab. Joanną Jasińską wezmą udział w XI Wiośnie z Fizjoterapią – Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej, która odbędzie się 7 kwietnia 2017 roku w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
Tematem przewodnim będzie „ Fizjoterapia w pediatrii”. Ponadto przewidziana jest sesja tematów wolnych. Tegoroczna Konferencja będzie odbywać się pod patronatem honorowym JM Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dr hab. med. Marka Krawczyka oraz patronatem naukowym Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii i Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom za Zaproszenie do udziału w Konferencji.