Nowe miejsca odbywania praktyk dla studentów WSM

Z przyjemnością informujemy, że na podstawie umowy, zawartej z Centrum Rehabilitacji „KiMed” oraz Centrum Medycznym Mokotów studenci kierunków Fizjoterapia i Pielęgniarstwo będą mogli odbywać w tych placówkach ochrony zdrowia zajęcia praktyczne oraz  praktyki.

Centrum Rehabilitacji „KiMed” oraz Centrum Medycznym Mokotów to nowoczesne placówki, które swoją ofertę usług medycznych kierują do wymagającego pacjenta poszukującego przychodni, gdzie w miłej atmosferze zostanie objęty podstawową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie. O zdrowie i komfort leczenia dba wysoko wykwalifikowaną kadra W ofercie świadczeń zdrowotnych znajdą się również specjalistyczne programy dla sportowców. Placówki zostały stworzone z myślą o pacjentach w każdym wieku oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny.