Otwarty Dzień Profilaktyki w Wyższej Szkole Mazowieckiej w dniu 3 lutego 2017 r.

Otwarty Dzień Profilaktyki „Równowaga dla Zdrowia” w Wyższej Szkole Mazowieckiej w Warszawie

Zapraszamy na Dzień Otwarty Profilaktyki w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem – 3 lutego 2017 roku, w godz. 12.00-16.30, do Wyższej Szkoły Mazowieckiej w Warszawie (ul. Rydygiera 8 ). Wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z porad psychoonkologicznych, wysłuchać wykładów na temat profilaktyki, zapoznać się z możliwościami współczesnej medycyny w zakresie wczesnego wykrywania chorób nowotworowych oraz leczenia alternatywnego. W czasie akcji rozdawane będą materiały informacyjne dotyczące profilaktyki będzie można również wziąć udział w bezpłatnych warsztatach na temat równowagi dla zdrowia.

Organizatorzy:
Wydział Nauk Medycznych Wyższej Szkoły Mazowieckiej w Warszawie
oraz Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia

Termin: 3 luty 2017 (piątek), godz. 12.00-16.30

Miejsce: Sale wykładowe Wyższej Szkoły Mazowieckiej w Warszawie ul. Rydygiera 8.

Zapraszamy do zapoznania się z Programem Dnia Otwartego Profilaktyki i opisem Wykładów i Warsztatów

Partnerzy wydarzenia:

PZWL           NCZ               rak              zwier