Partnerstwo WSM z Warszawskimi Zakładami Sprzętu Ortopedycznego S.A.

Umowa o współpracy Wydziału Nauk Medycznych WSM z Zakładami Sprzętu Ortopedycznego została podpisana 16 stycznia br. Podstawowym jej celem jest partnerstwo obu instytucji w rozwijaniu i wzbogacaniu programów studiów, ponadto studenci kierunku Fizjoterapia mogą odbywać praktyki zawodowe w siedzibie naszego Partnera.

Warszawie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego S.A. reprezentują długoletnie doświadczenie w realizacji indywidualnych zamówień na obsługę pacjentów po amputacjach, dzięki specjalistom w dziedzinie ortopedii oraz psychologom i projektantom.

Warszawskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego S.A. skupiają wykwalifikowanych specjalistów z długoletnim doświadczeniem. Są to technicy ortopedzi uznawani zarówno w kraju jak i w Europie, za jednych z najlepszych, a ich umiejętności zostały potwierdzone przez liczne certyfikaty i dyplomy.