WOJCIECH KACZMAREK

Wojciech Kaczmarek – jest absolwentem Wydziału Nauk Medycznych Wyższej Szkoły Mazowieckiej, kierunku fizjoterapia.

Ukończył studia magisterskie w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, jak również
Thames Valley University of London, uzyskując tytuł Bachelor of Business Administration.

Prezes firmy Bio.Morph Sp. z o.o., która z sukcesem zrealizowała projekt B+R finansowany przez PARP, polegający na opracowaniu i wdrożeniu na rynek Dynamicznego Korektora Kręgosłupa.

Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji różnych pacjentów z urazami,skrzywieniami kręgosłupa, zaowocowało kilkoma opatentowanymi wynalazkami, które służą do utrzymywania zdrowej kondycji kręgosłupa. Są to: urządzenie do dynamicznej korekcji kręgosłupa oraz ortopedyczny korektor krzywizn, jak również poduszka korekcyjna i urządzenie do masażu.

Jest wynalazcą i doświadczonym fizjoterapeutą. Od 1987 roku prowadzi prywatną praktykę fizjoterapeutyczną we własnym gabinecie Rest Club w Warszawie na Saskiej Kępie.

Posiada trzydziestoletnie doświadczenie, które zdobywał  na początku w Szpitalu Wojskowym w Warszawie i Szpitalu Dziecięcym im. J. Bogdanowicza w Warszawie,  później w Pierwszoligowym Klubie Piłki Nożnej Legia.

Szczegóły: www.bio.morph.pl