MARTA KUŹMIŃSKA

logo

Marzenia, nawet odważne i wielkie, spełniają się, jeśli za ich realizację biorą się ludzie z pasją. Dowodzi tego Marta Kuźmińska – absolwentka Wyższej Szkoły Mazowieckiej, właścicielka KINETIK – Centrum Terapii Ruchowej. W ciągu 7 lat prężnie rozwijała firmę świadcząca coraz szerszy zakres usług medycznych. We wrześniu 2015 roku odbyło się oficjalne otwarcie głównej placówki KINETIK w  Józefowie. Wsparcie i pomoc znajdują tam całe rodziny: kobiety w ciąży, niemowlęta, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, dorośli i seniorzy, a nawet wielbiciele jogi.

Zespół  tworzący KINETIK to dyplomowani terapeuci, którzy realizują swoje pasje – cześć z nich to absolwenci WSM. Cały zespół wkłada w swoją pracę ogromne zaangażowanie, co daje wszystkim wielką satysfakcję. Dowodem tego są zadowoleni pacjenci. Pierwszym krokiem przy każdej terapii jest przecież zdobycie zaufania człowieka, który przychodzi z jakimś problemem. Musi uwierzyć, że terapeuta chce i potrafi mu pomóc, ale przede wszystkim musi w sobie znaleźć siłę i wiarę w sukces tego wspólnego wysiłku.

Marta Kuźmińska swoją edukację rozpoczęła w Wyższej Szkole Mazowieckiej w latach 2006-2010 następnie ukończyła wiele kursów rozwijając swój warsztat zawodowy w zakresie rehabilitacji dorosłych, kobiet w ciąży i dzieci i uzupełniła wykształcenie stopniem magistra na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie w latach 2010-2012.

Motto placówki brzmi: „Żaden lek nie zastąpi ruchu, a ruch może zastąpić każdy lek.” a jedno z haseł: „Pomagamy dotykiem”. Oba są wdrażane w życie z pełną konsekwencją. W ofercie KINETIK jest osteopatia, terapie manualne i najróżniejsze masaże, które uważa się za najstarsze, naturalne formy leczenia, poprzedzające rozwój medycyny konwencjonalnej i farmakologii.

Pomoc znajdują tam osoby walczące z otyłością – czekają na nie medyczne bieżnie Vacu Activ z kabinami do spaceru w podciśnieniu i podczerwieni.

KINETIK kładzie duży nacisk na leczenie i rehabilitację dzieci i niemowląt. Niezależnie od tego, czy problemy są spowodowane czynnikami genetycznymi, czy są wynikiem jakiegoś nieszczęśliwego wypadku, w wielu przypadkach jest możliwa sprawna i efektywna rehabilitacja.

KINETIK to nie tylko przychodnia rehabilitacyjna dla pacjenta ale i miejsce do rozwoju dla terapeuty. Prowadzone są tam szkolenia z innowacyjnych technik terapeutycznych dla kadry medycznej na skalę ogólnopolską .

Zobacz więcej na www.kinetik-rehabilitacja.pl