X Sympozjum Naukowe w Konstancinie-Jeziornie

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie jest organizatorem tegorocznego X Sympozjum Naukowego pt. Metoda FED w leczeniu skolioz idiopatycznych. Badanie funkcjonalne w rehabilitacjiIstotnym elementem Sympozjum naukowego, które jest kierowane do lekarzy, fizjoterapeutów oraz kadry zarządzającej placówkami medycznymi jest wymiana wiedzy i doświadczeń, a także popularyzacja nowości naukowych z dziedziny fizjoterapii i rehabilitacji.

W tym roku Sympozjum odbędzie się 25 listopada br., w sali konferencyjnej Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie.

Patronat Honorowy nad Sympozjum Naukowym objęło Polskie Towarzystwo Rehabilitacji.

W związku z dużym corocznym zainteresowaniem, wydarzenie będzie również transmitowane on-line.

W Sympozjum udział weźmie Prodziekan Wydziału Nauk Medycznych WSM mgr Piotr Chyliński.
Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie.

Program tegorocznego X Sympozjum