Ruszają studia drugiego stopnia (uzupełniające magisterskie) na kierunku FIZJOTERAPIA

W sobotę rok akademicki inaugurują studenci uzupełniających studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia. Podczas dwuletniego kształcenia  studentów czeka wiele ciekawych wykładów, seminariów naukowych, będących uzupełnieniem i wartością dodaną do programu kształcenia.

– To oferta dla absolwentów studiów licencjackich, którzy chcą uzyskać tytuł magistra – mówi Dziekan Wydziału Nauk Medycznych WSM prof. nadzw. dr hab. Joanna Jasińska – Dla tych, którzy mieli przerwę, a teraz chcą uzupełnić wykształcenie, albo dopiero teraz obronili prace licencjacką na studiach I stopnia.
Studia II stopnia, umożliwią uzyskanie specjalistycznej wiedzy i przygotują do pracy w zawodzie. Nauka trwa cztery semestry i kończy się obroną pracy magisterskiej – zachęca Dziekan Wydziału,  kandydaci mają już mało czasu, pierwsze zajęcia za dwa dni.