III Opolski Festiwal Fizjoterapii

Dnia 06.06.2015 roku w Opolu odbył się III Opolski Festiwal Fizjoterapii.

Uczestniczyli – reprezentując Wyższą Szkołę Mazowiecką dr Joanna Ścibek, dr Tomasz Dybek i 12 studentów studiów niestacjonarnych drugiego roku. Główną atrakcja festiwalu było wręczenie gwiazdy fizjoterapii Pani mgr Marii Surwalskiej. Oczywiście nie zabrakło warsztatów i konkursów naukowych dla uczestników. Nasi studenci brali udział w warsztatach:

Strategia metody FDM. Prowadzący: mgr Tomasz Teszner

Zastosowanie współczesnych metod diagnostyki i leczenia tkanek miękkich oraz metody Kinesiology Taping – Plastrowania dynamicznego w pediatrii.
Prowadzący: dr Jarosław Ciechomski, mgr Ireneusz Hałas

Podstawy diagnostyki w zespołach bólowych kręgosłupa lędźwiowego w terapii manualnej. Prowadzący: dr Piotr Paluch.

Program OFF przewidywał też konkurs wiedzy dla studentów w 3 kategoriach: Debiuty (studenci pierwszego stopnia), Premiery (studenci drugiego stopnia), Talenty (fizioterapeuci). Oczywiście nasi studenci wzięli udział w kategorii ?Debiuty”. Bardzo pozytywnym akcentem tego konkursu okazało się zajecie 3 miejsca przez naszego studenta Piotra Koprjaniuka. Serdecznie gratulujemy. A wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

festiwal_fizjoterapii_2015-728x1024

Wykładowców 62